MEZZI Group s.r.o. je mateřská společnost, která vyvinula a vlastní obchodní a komunikační systém  MEZZI-CRM.

Jsme čistě obchodní organizace, kde víme, že pouhé pasivní oslovování klientů nestačí a aktivní přístup ke klientům je základním předpokladem úspěchu. Přidali jsme vysoce sofistikovaný systém sledování obchodních případů s několika unikátními subsystémy a jako první jsme on-line propojili různorodé společnosti, firmy i živnostníky a vytvořili jsme podmínky k dynamickému nárůstu Partnerů projektu MEZZI.

Klienti (soukromé osoby nebo firmy) se bezplatně registrují do projektu MEZZI. Získávají tak slevy nebo výhody, kterých by jako jednotlivci nemohli dosáhnout. Navíc se jim načítá objem jejich obchodů jak u daného Partnera, tak celkový objem obchodů v rámci projektu MEZZI.

Partnery projektu MEZZI vybíráme a dbáme na to, aby klienti MEZZI mohli mít jistotu solidního přístupu jednotlivých Partnerů k nim, jako zákazníkům.

Jsme pevně přesvědčeni, že na konci obchodu musí být spokojeny všechny strany a že pouze spolupráce je cestou k vyšším úspěchům. Veškerou svou činnost směřujeme k naplňování hlavního sloganu: