RECOMMENDING program

Součástí projektu MEZZI je provizní subsystém .

Jedná se o provizní prvek, který poskytuje odměnu komukoli a doporučí do projektu MEZZI nového klienta a alespoň jeden jeho zájem (obchodní případ). Podmínkou je, že klient ještě nesmí být registrován v systému. 

Získávejte bez práce provizní „dividendy“ z obchodů Vámi doporučených klientů.


Odměna 
Vámi doporučený klient je na stálo spojen s Vaší osobou (firmou) v systému . Tzn. ze všech (!) obchodních případů mezi daným klientem a dodavateli budete získávat provizi. Výše provize se liší podle konkrétních obchodních případů. Vzhledem k tomu, že systém pracuje s velmi malými provizemi od Partnerů, je provize v řádech desetin procent z obchodů. I tak se ale jedná o desítky a stovky korun z každého obchodu a během roku může jít o docela zajímavou částku.

Jak na to
Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem a doporučte do projektu MEZZI nového klienta a alespoň jeden jeho zájem (obchodní případ). Klienta na stálo spojíme s Vaší firmou nebo osobou v systému. Doporučeného klienta kontaktuje pracovník MEZZI a dozví se bližší informace. Ověříme jeho totožnost a vazbu na Vás jako Recommending partnera a registrujeme klienta do systému MEZZI-CRM.

Příklad
Petr doporučí Pavlovi, že by si mohl okna výhodněji pořídit od Partnera MEZZI. Petr pošle mailem zájem Pavla, kontakt na něj a napíše do poznámky svůj Recommending kód (pokud již Petr kód od MEZZI obdržel). A to je všechno.

S Pavlem se spojí obchodní manažer SPOLLU, projde s ním daný zájem (případné další zájmy) a registruje jej spolu se zájmy do systému pod Petrem jako Recommending partneremPavlovi následně zasíláme podrobné informace o možnostech využití výhodnějších cen a dalších výhod. A ze všech těchto obchodů dostane Petr provizi.